Nasza misja

Jesteśmy tu dla wszystkich tych, którzy chcą mieć ręce pełne roboty. Bo samo się nie „naprawi”. 

Ładnie Naprawię to społeczność ludzi, którym zależy na osiągnięciu wewnętrznej równowagi, bezpieczeństwa i szczęścia… trochę tak jak Hygge.

Poprzez odnawianie, naprawianie, majsterkowanie, prace ręczne w stylu DIY, czyli „zrób to sam”, oszczędzanie chcemy budować dobrostan fizyczny, psychiczny, a nawet materialny tak ważny w domu i miejscu pracy.

Chcemy dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami na temat tego, jak naprawiać, odnawiać, stosować upcykling, recykling, poddawać renowacji czy metamorfozom, stylizować, porządkować i oszczędzać pieniądze oraz inne zasoby!

Zapraszamy ludzi, dla których ważne są dobre wzornictwo – design, rękodzieło, meble z duszą, odpowiedzialne zakupy, środowisko naturalne, zdrowie oraz równowaga.

Chcemy być zmianą, której szukamy w świecie, zgodnie z zasadą „chcieć mniej”.

Jak to działa

DLA FACHOWCÓW

Jesteś fachowcem, rzemieślnikiem, artystą? Stwórz profil w kilka chwil – zaprezentuj swój talent i kreatywność. Dodaj zdjęcia, opis działalności oraz link do swojej strony. To nic nie kosztuje, a może przynieść dodatkowy zarobek!

Zarejestruj się
DLA UŻYTKOWNIKA

Znalazłeś coś, co warto naprawić, odnowić, przerobić? Inspiruj się, naprawiaj samodzielnie bądź zlecaj. Daj pracę lokalnie i dbaj o środowisko. Nie wyrzucaj, nie wydawaj kasy na „nowe rzeczy”, oszczędzaj i bądź szczęśliwy!

Znajdź fachowca
Jak to się zaczęło?

Pierwszą odsłonę projektu Ładnie Naprawię, uruchomiliśmy w 2011 roku. Serwis funkcjonował pięć lat i zgromadził ponad 2000 użytkowników (fachowców i klientów). W tym czasie zrealizowaliśmy kilka fajnych projektów towarzyszących w tym warsztaty i kolorowanka pt. „Naprawa to zabawa” oraz Gazeta Ładnie Naprawię.

Czy warto inwestować w umiejętności manualne, jak oszczędzać i zarabiać w kryzysie, czy fachowcy są jeszcze potrzebni, jak być eko i działać w zrównoważony sposób? To wszystko pytania, na które Ładnie ma dać odpowiedź tu i teraz... w 2022 roku.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy małżeństwem, które od zawsze działa i pracuje razem. Od 2004 roku tworzymy magazyn PURPOSE – kreatywność i praca, w 2011 roku stworzyliśmy ideę "Ładnie Naprawię", a w ostatnich kilku latach prowadzimy kameralny coworking Work Place 59, który powstał w 140-letniej kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Zajmujemy się pisaniem, projektowaniem i ciągłym wymyślaniem nowych projektów.

 

Tu i teraz

Aktualna wersja serwisu to Beta. Wypuściliśmy wersję Beta serwisu z nadzieją na Wasze komentarze, propozycje zmian, ulepszeń itd. Ten serwis jest dla Was, to Wam ma służyć. Czekamy na wasze podpowiedzi, opinie, sugestie.