Chalk & Chic Joanna Ambroszczyk

Chalk & Chic powstało z miłości do pięknych wnętrz i pięknych przedmiotów, z milości do tworzenia oraz z chęci dzielenia się tym wszystkim z innymi . Chalk & Chic to miejsce trudne do zdefiniowania , jednak dzięki farbą Chalk Paint decorative paint by Annie Sloan ( których jesteśmy "dumnym" dystrybutorem) stanowi połączenie naszych pasji i zainteresowań , to nie tylko pracownia -sklep -studio to również miejsce gdzie odbywają się spotkania i warsztaty dla osób wrażliwych na piękno . Naszą radością i pasją do tworzenia chcemy zarażać wszystkich dookoła, stąd pomysł na organizowanie warsztatów. Chcemy uczyć, że nie trzeba wszystkiego kupować, a wiele rzeczy można zrobić z tego co tak naprawdę mamy pod ręką. Chcemy uczyć, że nie trzeba wyrzucać, kiedy coś nam już się znudziło, bądź nie pasuje, a wystarczy pobudzić swoją wyobraźnię, wziąć do ręki puszkę farby Chalk Paint?? i z łatwością nadać danej rzeczy nowy, niepowtarzalny wygląd. Chcemy uczyć jak stworzyć wokół siebie miejsce unikatowe, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju niewielkim kosztem. Na zlecenie klientów wykonujemy także odnowienia i stylizacje ich mebli. Do swojej pracy podchodzimy z pasją i ogromnym zaangażowaniem, bo kochamy to co robimy. Chalk & Chic to także studio, gdzie znaleźć możecie unikatowe, ręcznie malowane meble i dekoracje. Dla tych wszystkich, którzy nie mogą do nas dotrzeć osobiście otworzyliśmy sklep on-line . Pamiętajcie, że Chalk Paint?? to więcej niż farba, a Chalk & Chic to więcej niż sklep.

Realizacje

Stylizacja/odnowa Komoda PRL
Ręcznie malowana i stylizowana komoda, w nowej odsłonie. Masz mble, które sa w dobrym stanie, ale nie pasują już do odnowionego wnętrza? Nic prostszego! Przyjdź do Nas, doradzimy co można z nimi zrobić, albo wykonamy ich odnowienie i stylizację dla Ciebie! Pamiętaj, że można odnowić naprawdę wszystko! Wystarczy jedynie poruszyć wyobraźnię !
Szafka Shabby Chic stylizowana
Szafka , która dostała nowe życie. Trochę pracy, trochę koloru i mamy nową, jedyną taką szafeczkę. Wykonujemy także stylizacje mebli na zlecenie klientów. Uczymy także, jak samemu zabrać się za odnawianie i stylizowanie mebli. To prostsze niż myślisz, dlatego przyjdz dp Nas na warsztaty i zacznij swoją przygodę z kolorami :)