FotoDratewka

FotoDratewka to połączenie dwóch pasji jej założyciela - kaletnictwa i fotografii. Łączymy praktyczne podejście do życia z solidnością wykonania - mając na względzie przede wszystkim zadowolenie klientów. Nawiązując do pięknych tradycji polskiego rzemiosła, staramy się tchnąć w stare i zniszczone rzeczy nowy, autorski oddech.

Realizacje

Naprawa toreb różnorakich :)
Naprawić prawie zawsze lepiej, niż zrobić od nowa :) Szczególnie, jeśli dana rzecz ma dla nas wartość sentymentalną... Szczerze wierząc w te słowa staramy się tchnąć w Wasze podgryzione przez czas rzeczy, nowy autorski oddech. Niech torba po mamie sprzed 20 lat dalej będzie piękna i modna. Niech zamki się już nie zacinają :) Niech paski całe będą ! Naprawimy prawie wszystko :)
Produkcja toreb na wszelkie potrzeby :)
Foto Dratewka to połączenie dwóch pasji jej założyciela - kaletnictwa i fotografii. Łączymy praktyczne podejście do życia z solidnością wykonania - mając na względzie przede wszystkim zadowolenie klientów. Nawiązując do pięknych tradycji polskiego rzemiosła, staramy się tchnąć w stare i zniszczone rzeczy nowy, autorski oddech. Wykonujemy torby na każde zamówienie i według osobistych zapotrzebowań :)