Furia by Sakowicz

Zapraszam Was do mojej krainy pomysłów modowych i inspiracji. Poczuj się tu jak u siebie, śmiało przesuwaj wieszaki, czerp pełnymi garściami. Wpadnij w Furię. Jako psycholog z wyształcenia i marzycielka z zamiłowania, dzieki ważnemu w moim życiu impulsowi postanowiłam tworzyć. Dawać od siebie rzeczy unikalne i wartościowe, które przełamują konwenase i najróżniejsze utarte schematy. Użycie skór i futer w moich projektach to wbrew pozorom głos w sprawie ochrony zwierząt- szyję z surowca, który zapomniany leżał w przepastnych szafach, kufrach i na strychu. Zapomniane, dawniej modne rzeczy przerabiam dając im drugie życie. Z miłości do mody, projektowania i zwierząt.

Kontakt

http://www.furiasakowicz.pl

Bolesławice, Polska

Realizacje

Naprawiam futra i skóry naturalne
Recycling skór i futer zamieniłam w sztukę dla dobra zwierząt, dla komfortu ludzi i dla swojej satysfakcji. Odrestauruje, przeszyję na modny fason zapomniane futra i skóry, dodam im nowego blasku.
Futro z królika
Bardzo oryginalny płaszczyk wykonany z recyclingu futra królika w dwóch odcieniach : rudego i czekoladowego brązu. Lekki i bardzo oryginalny dzięki ciekawemu wzorowi szycia ręcznego i łączenia skrawków.
Kamizelka z futra królika
Nowoczesna i miła w dotyku kamizelka z futra królika zapinana jest na zamek. Posiada kieszenie zapinane na zamki i białą skóre przy zamkach i kołnierzu. Całość w kolorze złamanej bieli. W mojej sesji zdjeciowej zaproponowałam kamizelkę w zestawie z luźnymi jeansami, kurtką skórzaną i drapieżnymi botkami. Wymiary: długość: 60cm, szerokość w pasie: 40cm, długość zamka: 50cm