ReKreacja - pracownia mebla

Kreatywnie pochodzimy do starego mebla. Odnawiamy stare meble, sprzęt grający posiadający drewnianą obudowę oraz inne drewniane przedmioty. Wykonujemy tapicerkę do krzeseł foteli. Organizujemy warsztaty renowacji oraz tapicerstwa, zarówno grupowe jak i indywidualne. Pomagamy w poszukiwaniach wymarzonych mebli.

Kontakt

Kraków

Realizacje

Renowacja, tapicerka, ozdoby z drewna.
ReKreacja – pracownia mebla działa na meble, i to bardzo pozytywnie! Odnowimy Wasze stare, podniszczone meble, przerobimy je nadając im inny, podrasowany wygląd. Jeśli nie macie pomysłu na Wasz stary stolik, krzesło, kredens to doradzimy w jakiej „stylizacji” będzie wyglądał najlepiej. Tworzymy różne drobiazgi z drewna, forniru.
Wstęp do tapicerstwa i renowacji.
Wstęp do tapicerstwa i renowacji. Zapraszam 6.03. (tapicerstwo - 4 godziny - 90 zł) oraz 7.03. (renowacja - 6 godzin 120 zł) na warsztaty, które odbędą się w Krakowie na ulicy ślusarskiej 9 (Wytwórnia). Część praktyczna będzie poprzedzona krótką teorią (max 30 min.). Kursanci przynoszą swoje własne meble, istnieje możliwość załatwienia mebla dla kursanta. Uczestnictwo w dwóch dniach - 200 zł. Zapisy i więcej informacji: droga meilowa.