Nasza misja

Jesteśmy tu dla wszystkich tych, którzy chcą mieć ręce pełne roboty. Bo samo się nie naprawi.

Jak to działa

DLA FACHOWCÓW

Naprawiasz, odnawiasz, tworzysz, dłubiesz amatorsko lub zawodowo? Ładnie Naprawię to miejsce, w którym możesz zaprezentować swój talent i kreatywność. A nóż, widelec skontaktuje się z Tobą klient dla którego zrobisz to samo.

Zarejestruj się
DLA UŻYTKOWNIKA

Znalazłeś coś, co warto naprawić, odnowić, przerobić? Inspiruj się, naprawiaj samodzielnie bądź zlecaj. Daj pracę lokalnym przedsiębiorcom i dbaj o środowisko. Nie wydawaj kasy na „nowe rzeczy”. Weź sprawy w swoje ręce!

Znajdź fachowca
Jak to się zaczęło?

Pierwszą odsłonę projektu Ładnie Naprawię, uruchomiliśmy w 2011 roku. Serwis funkcjonował pięć lat i zgromadził ponad 2000 użytkowników (fachowców i klientów). W tym czasie zrealizowaliśmy kilka fajnych projektów towarzyszących w tym warsztaty i kolorowanka pt. „Naprawa to zabawa” oraz Gazeta Ładnie Naprawię. W pewnym momencie stwierdziliśmy, że Ładnie Naprawię, wymaga odświeżenia technologicznego. I utknęliśmy.

Po kilku latach odkładania Ładnie Naprawię na później... wracamy. Moment jest dziwny. Kryzys spowodowany wirusem dał nam dużo do myślenia. Czy warto mieć umiejętności manualne, jak zarabiać w kryzysie, czy fachowcy są jeszcze potrzebni? To wszystko pytania, na które Ładnie ma dać odpowiedź tu i teraz... w 2020 roku.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy małżeństwem, które od zawsze działa i pracuje razem. Stworzyliśmy magazyn PURPOSE, Ładnie Naprawię a ostatnio kameralny coworking Work Place 59 w Łodzi. Żyjemy z pisania, projektowania i wymyślania.

Tu i teraz

Aktualna wersja serwisu to Beta. Zawsze wszystko chcieliśmy robić doskonale... to myślenie nie pozwalało nam iść do przodu, rozwijać się. Postanowiliśmy się zmienić, choć jesteśmy „starzy”, to idziemy z duchem czasu. Wypuściliśmy wersję Beta serwisu nadzieją na Wasze komentarze, propozycje zmian, ulepszeń itd. Ten serwis jest dla Was, to Wam ma służyć. Krytykujcie, podpowiadajcie, hejtujcie, ale konstruktywnie...