Banner

Jan Mruk

Jestem artystą plastykiem, ukończyłem malarstwo, jednak z miłości do natury i pracy w drewnie zajmuję się również aranżacją wnętrz i wyrobem oryginalnych drewnianych mebli, odnawianiem zniszczonych, często przeznaczonych do wyrzucenia wiejskich mebli. Inspiracją dla mnie jest natura, wieś, klimaty starej Galicji. Zapraszam do współpracy! tel. 512540179 Jan Mruk firma budowlano- artystyczna

Kontakt

j.mruk@wp.pl

512540179

Warszawa / Gorlice / Jasło

Realizacje

Atrium firma artystyczno- budowlana
Wykonuję ekologiczne meble, zrobione ze starych bali, podkładów kolejowych, czy fragmentów starych stropów z rozbiórek. Wszystko wykonuję ręcznie, według własnych projektów, wykańczam naturalnym woskiem. Chętnie podejmę się wykonania czegoś nietypowego według twojego projektu. Zajmuję się również całościowa aranżacją wnętrz, ekologicznych i rustykalnych przy wykorzystaniu starych technik ciesielskich.
Rustykalne etno doniczki drewniane
Wykonuję ręcznie, drewniane, ozdabiane w rustykalne wzory doniczki. Ceny od 30 do 100 zł zależenie od wielkości.
renowacja drewnianych mebli, skrzyń itp.
Podejmę się renowacji zniszczonych drewnianych mebli, skrzyń , rzeźb. Nawet jeśli są pokryte wieloma warstwami farby i sprawiają wrażenie zupełnie zdezelowanych na pewno wydobędę z nich życie. Drewno i przywracanie blasku starym przedmiotom to moja pasja. Zapraszam do współpracy!