Banner

Krzysztof Słychań

Brak opisu

Realizacje

Naprawa holenderek
Naprawiam z zamiłowania klasyczne rowery miejskie. Jeśli chcesz zadawać szyku na mieście, a Twojej "kozie" przydałby się przegląd, to wiedz, że u mnie coś się dzieje. Zajmuję się serwisem rowerowym na Łódzkiej Masie Krytycznej i jestem polecany przez pełnomocnika prezydenta miasta d/s polityki rowerowej, Witka Kopcia. Miałem na warsztacie kilka holenderek, w tym trzy swoje, i znam specyfikę naprawy tych rowerów. Chętnie zajmuję się reperacją piast z biegami oraz rowerów towarowych.
Budowa i naprawa sprzętu elektronicznego
Buduję wzmacniacze lampowe, urządzenia audio, efekty gitarowe. Doradzam w sprawie sprzętu nagłośnieniowego, robię przewody połączeniowe. Naprawiam starsze sprzęty grające, odnawiam zabytkowe radia, wzmacniacze itp. Stosuję tradycyjną technikę montażu przestrzennego i przykładam wagę do estetyki moich konstrukcji. Z moich usług korzystały m.in. Łódź Art Center, Studenckie Radio ŻAK Politechniki Łódzkiej, Fundacja Normalne Miasto FENOMEN czy d'Accord Broadcasting Solutions GmbH.
Pomoc techniczna IT
Serwis i wsparcie techniczne dla użytkowników komputerów w domach i niewielkich biurach. Telefonia VoIP, konfigurowanie i modyfikowanie routerów, rozwiązywanie problemów w sieciach lokalnych. Wdrożenia i obsługa systemów GNU/Linux oraz wolnego i otwartego oprogramowania.