Banner

ArtFurni

Brak opisu

Kontakt

http://artfurni.pl

info@artfurni.pl

Piaseczno/Warszawa

Realizacje

ArtFurni
ArtFurni - Redesign Mebli. Zajmujemy się odnawianiem, zmianą charakteru i nadaniem nowej duszy Meblom tapicerowanym. Wszystkie Meble w ArtFurni przechodzą proces profesjonalnej renowacji, przez co zyskują nowy charakter i design. W swoich projektach ArtFurni korzysta z z wysokiej jakości tkanin obiciowych polskich i sprowadzanych z zagranicy oraz z tkanin z nadrukiem projektu ArtFurni. Tzw. photo redesign jest czymś co wyróżnia ArtFurni. Każdy obraz zarejestrowany przez obiektyw aparatu może zostać przeniesiony na materiał, przez co Mebel zyskuje zaskakujący wygląd i jest niepowtarzalny.
ArtFurni
Kolejna propozycja redesignu starych mebli w wykonaniu ArtFurni! Stare, zniszczone krzesła i fotele, reprezentujące różne style zmieniliśmy w niepowtarzalne Meble. Przeprowadziliśmy renowację, pomalowaliśmy, obiliśmy w oryginalne tkaniny. Zapraszamy!
ArtFurni - redesign mebli
Stare, zniszczone krzesła i fotele, reprezentujace różne style zmienimy w niepowtarzalne Meble. Przeprowadzimy renowację, pomalujemy i obijemy w oryginalne tkaniny. Twoje Meble staną się nowoczesne, często ekstrawaganckie, otrzymają nowe życie. Będą piękną ozdobą Twojego wnętrza. Zapraszamy!