WażnyProjekt

WażnyProjekt to założone przeze mnie, czyli Karolinę Stelmach-Ważny, młode i ambitne studio graficzne. Jestem absolwentką projektowania graficznego na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w pracy w agencjach reklamowych i przy projektowaniu materiałów marketingowych oraz mniej komercyjnych przedsięwzięć zrozumiałam, że projektowanie może być nie tylko pracą, ale i pasją, stylem życia. Jako studio staramy się mieć indywidualne podejście do każdego klienta. Dopasowujemy się zarówno do klientów indywidualnych, małych firm jak i dużych korporacji. Dbamy o wsparcie marki w kwestii komunikacji marketingowej a dzięki krótkiemu czasowi realizacji, niestandardowym rozwiązaniom, dokładności i skuteczności gwarantujemy Państwu satysfakcję oraz wzrost zainteresowania marką. W moim portfolio można obejrzeć projekty dla klientów takich jak klub ŻAK, FarmFrites, Hestia, NBP, Samsonite oraz wielu innych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

Realizacje

WażnyProjekt.pl - naprawa logo
Naprawimy lub stworzymy znak Twojej firmy i organizacji tak aby działał na Twoich klientów :)
Ważnyprojekt.pl - naprawa stron i sklepów internetowych
Naprawimy, lub stworzymy Twoją stronę i sklep internetowy tak aby była ładna, funkcjonalna i trafiała wprost do Twojego klienta :)
WażnyProjekt.pl - naprawa elementów wizerunku Twojej firmy lub organizacji
Naprawimy i stworzymy różne elementy wizerunkowe Twojej firmy takie jak karty wizytowe, katalogi, bannery, ulotki itp. tak aby były jeszcze bardziej atrakcyjne dla Twoich obecnych klientów i przyciągały tych, którzy dotychczas nie korzystali z Państwa usług :)