Banner

Bluleg

W wirtualnym salonie studia Bluleg zakupić można stylizowane meble i inne przedmioty. Czasem powstaje coś z odpadów, czasem wiekowe krzesło dostaje nowe życie. Można też oddać swoje przedmioty i zlecić stylizację. Upcycling, stylizacja, odnawianie, a przy tym doskonała zabawa. Zapraszam!

Kontakt

Krakow

Realizacje

Krzesła dębowe, do kuchni jadalni baru, art deco, PRL, design retro
Dwa dębowe krzesła, które dostały nowe życie. Proponowane przez bluleg krzesła, rozświetlą każde wnętrze dodając mu niepowtarzalnego charakteru! Zapraszam serdecznie Możliwy zakup pojedynczych sztuk, ale najpiękniej jest kiedy są razem. 199 zł za sztukę. Transport i przesyłka do uzgodnienia. Polecam!
Krzesło odnowione retro PRL do kuchni ozdoba prezent
Dziś mam dla Państwa piękne krzesło, wzmocnione i odnowione w białym matowym kolorze. Krzesło ma też nowe gąbki i tapicerke w pepitko. To dość tradycyjne zestawienie kolorów czyni z niego wyjątkowy, niepowtarzalny mebel. Jest tylko jedno, jedyne ale to raczej atut bo wszędzie można znaleźć mu miejsce. Zapraszam! Przesyłka lub transport do uzgodnienia.
Lampy przemysłowe LOFT design fabryczne magazynowe do baru
Dziś proponuję dwie lampy LOVEloft. Są to lampy przemysłowe z likwidowanego magazynu na Śląsku. Lampy zostały oczyszczone, pomalowane na czarny i biały matowy kolor. Materiały z których są wykonane to: stal i aluminium. Mają też wymienioną instalację, a przede wszystkim są przerobione na "normalną" żarówkę. Średnica klosza: 52 cm. Możliwy jest zakup pojedynczych sztuk, ale najpiękniej będzie kiedy będą razem. Dostępnych, dwie sztuki. 345 zł za sztukę. Polecam! Transport do uzgodnienia. Możliwe również drobne zmiany, jak np. kable w kolorowym oplocie lub przedłużenie kabla, dołożenie włącznika/wtyczki.