Ann Decor - Manufacture of Unique Climates

Jesteśmy małą manufakturą, która ceni sobie jakość wykonania przedmiotu i indywidualizm. Dbamy przede wszystkim o unikalność poszczególnych prac, ponieważ takie założenie stawia przed nami wciąż nowe wyzwania, inspiruje i niesie ze sobą ogromną radość tworzenia. Staramy się tworzyć w duchu eko, stosując w naszej pracy materiały nieszkodliwe, przy jednoczesnym wykorzystaniu elementów drewnianych pochodzących z recyklingu. Mieszkamy i pracujemy w przepięknej okolicy. Codzienny kontakt z przyrodą uświadamia nam, że człowiek jest jej cząstką i powinien żyć z nią w zgodzie, otoczony przyjaznymi i bliskimi naturze przedmiotami. Stosujemy wiele technik zdobienia: decoupage, rysunek, mozaika, 3D, aplikacje. Zajmujemy się tworzeniem elementów wystroju wnętrz z drewna oraz mebli na indywidualne zamówienia. Dokonujemy renowacji mebli, drobnych sprzętów codziennego użytku, by przywrócić ich dawny blask w nowej formie. Meble i drewniane elementy wyposażenia wykonujemy i wykańczamy tradycyjnymi technikami stolarskimi stosując zapomniane już metody warsztatowe.

Kontakt

http://www.anndecor.pl

Marianów

Realizacje

Renowacja mebli
W naszej Manufakturze wykonujemy naprawy i renowację mebli drewnianych tradycyjnymi technikami stolarskimi, przy użyciu metod pro-ekologicznych.
Zdobienie ceramiki, drewna, tkanin
W naszej Manufakturze wykonujemy projekty i zdobimy przedmioty na indywidualne zamówienia. Unikalne projekty otrzymują od nas Certyfikat Wyjątkowości.