Banner

meliki

Zafascynowani estetyką mebli pochodzących z drugiej połowy ubiegłego wieku oraz ceniący unikalność i niepowtarzalność. Lubiący połączenie klasyki formy z ożywczym konceptem. Świadomie kształtujący swoje otoczenie by czuć się w nim dobrze. To o naszych Klientach i o nas. W poznańskiej gwarze „melki” oznaczają cukierki. Każdy nasz „cukierek” jest indywidualnie „przeprojektowany”. Punktem wyjścia są meble pochodzące z lat 50., 60. i 70. Dla każdego z nich dobieramy sposób wykończenia drewna, tkaniny, dodatki i funkcje. Każdy z nich jest profesjonalnie odrestaurowany. Zachowując klasyczną formę, nabierają nowego wyrazu. Stając się niepowtarzalnym akcentem w przestrzeni mieszkania, biura czy pracowni.

Realizacje

Kreatywne odnawianie
Kreatywne projekty foteli i krzeseł na bazie mebli z ubiegłego wieku. W naszej ofercie znajdziecie meble "na gotowo" oraz przygotowujemy projekty indywidualne, znakomicie pasujące do Twojego pokoju, biura czy kawiarni.
Spójne projekty wizerunku i wyposażenia
Projektujemy spójnie. Elementy wizerunku Twojej firmy takie jak kolorystyka, logotyp, materiały drukowane mogą świetnie komponować się z kreatywnymi meblami z ubiegłego wieku. Zapraszamy do kontaktu.