Banner

Pracownia Reborn

REBORN jest pracownią rzeczy niepowtarzalnych. Od trzech lat wynajdujemy, naprawiamy i nadajemy nowy ton wielu przedmiotom. Prezentujemy głównie krzesła, fotele i poduchy. Vintage look to nasz znak rozpoznawczy. Dysponujemy bogatym magazynem mebli do naprawienia. Poza tym stale uzupełniamy unikalną szafę z tkaninami typu vintage. Dla miłośników czystych barw przygotowaliśmy ofertę tkanin technicznych w prawie 30 kolorach. Gwarantujemy terminowość, indywidualne zaangażowanie w projekt oraz fachowość!

Realizacje

fotele i krzesła z prlu
Twórczo naprawiamy fotele, krzesła, stołki, sofki itd. z lat 50-90'. Staramy się odzyskać ich unikalny urok i odświeżyć tak by zachwycały użytkowników. Elementy drewniane i metalowe oczyszczamy i zabezpieczamy wysokiej jakości preparatami. Prace tapicerskie wykonujemy w 100%. Do wyboru mamy wiele ciekawych, często niemożliwych do kupienia indywidualnie tkanin. Meble wysyłamy kurierem lub przywozimy osobiście. Wystawiamy faktury vat.
uszyjemy oldskulowe poduchy
Jeśli nie masz czasu i możliwości, a chcesz odświeżyć za rozsądna cenę swoje wnętrze zleć nam uszycie kolorowych, oldskulowych, wyjątkowych poduch. Korzystamy z niewielkich kuponów niespotykanych materiałów, mamy w ofercie wiele różnorodnych propozycji co daje duże prawdopodobieństwo dobrania odpowiednich tkanin do wnętrza. Uszyjemy każdy wymiar ponieważ wsady do poszewek również robimy sami wg potrzeby. Od ręki przygotowaliśmy kilka wzorów o wym. 50x50, 40x60, 35x35. Uszyjemy także poduchy do leżenia i na palety. Zapraszamy do skorzystania z gabarytów oversajzowych! Gotowe rzeczy wyślemy pocztą lub kurierem!
uszyjemy wielkie i okrągłe poduchy dekoracyjne
dł./szer. 120x120 cm, waga ok. 5 kg 120x80 cm, waga ok. 4 kg 80x80, waga ok. 3 kg Poduchy te szyjemy z tkaniny technicznej, jednostronnie wodoodpornej, wytrzymałej na rozciąganie i naprężanie. Do wykorzystania na balkony, tarasy, do ogrodów, ale i do wnętrz jako uzupełnienie i urozmaicenie przestrzeni livingroomów. Jest egzemplarz olbrzymi, na którym można się spokojnie położyć, pod głowę wybrać kolorową poduszkę oldskulową i oddać się relaksowi oraz dopasowany do wymiaru palet. Wszywamy suwaki o długości 80 cm, więc wyjmowanie i wkładanie wypełnienia jest łatwe i niemęczące. Poszewki mają szwy podwójne, można je prać w temperaturze 30 stopni. Niewielkie zabrudzenia łatwo schodzą przy użyciu ciepłej wody i łagodnego detergentu. Wypełnienie wykonujemy z mocnej fizeliny i tapicerskiej pianki szarpanej. Dzięki temu poducha łatwo odzyskuje swoją formę, bez naszego wysiłku. Dysponujemy ponad 25 kolorami. Jeśli potrzebujesz inny rozmiar, napisz - wykonamy zlecenie na zamówienie!