Banner

Mirosław Stępniak

Brak opisu

Realizacje

Naprawa zdjęć
Ładnie naprawię stare zniszczone zdjęcia. Szczególnie te najstarsze, które przeszły swoje, zniszczyły się, lub zostały zniszczone. Gdzieś się przedarły, gdzieś się pogniotły, zaczęły tracić barwy, źle utrwalone za parę lat zupełnie wyblakną. To wszystko jest jeszcze do uratowania. Na przedstawionych przykładach takie problemy występowały.
Portret naprawię
Bardzo często jesteśmy niezadowoleni ze zdjęć wykonanych przez różnych fotografów. Zupełnie inaczej wyglądamy, a tu na fotce taka niespodzianka. . Moje motto jest takie: "Każdy jest piękny, a zadaniem fotografa jest to piękno pokazać". Zawsze chętnie podejmę się poprawy Państwa wizerunku.
Skanowanie
Mamy dużo różnych zdjęć w albumach, w różnych kopertach. Sami już nie ogarniamy gdzie i co. Możemy to naprawić skanując całe nasze zasoby zdjęciowe, tzn. zdjęcia, slajdy i negatywy. Mając to wszystko w zapisie cyfrowym możemy łatwo pokatalogować i opisać co gdzie i kiedy. Także poprawić niektóre niedoskonałości. I ewentualnie zrobić odbitki zakładając już dokładnie przemyślany album.